Piramida Higieny Ciała wg Pebelle cz.2

Do chwilowego przetrwania wystarczy woda. Do pełni sił niezbędny jest pokarm, a z nim składniki z pełnią wartości odżywczych.

Moc.

O nią się tutaj rozbija.
Moc do działania. Do pracy. Do tańca i do różańca.
Zmierzamy do zaspokojenia głodu. Małego i wielkiego. Oraz jego pobudzenie. Chciałabyś mieć tyle sił, co Jade? 😉

Jade Chynoweth Hungry

https://youtu.be/03NjqYpCPzs

Zatem konieczne jest..


Racjonalne odżywianie.


Nie, nie będę Ci mówić jak masz jeść. Nigdy też nie będę Ci mówić jak masz żyć! 😉 ..wyłącznie jak możesz, o ile tego zechcesz 🙂


Mimo ukończonej rocznej szkoły dietetycznej nie czuję się kompetentna w tym zakresie i nie zamierzam Cię pouczać. Szczególnie, że z racji osobistych poglądów nie jem mięsa, a ze względów zdrowotnych unikam nadmiaru glutenu i nabiału. Mój sposób odżywiania jest przez to ukierunkowany. A każdy z nas jest inny. Odpowiedzialność układania diet personalnych pozostawiam profesjonalistom.


No to jakie jest moje przesłanie?

Psychokosmetologiczne


Moim zadaniem jest uświadomić Ci, jak duży wpływ na skórę i Twoje samopoczucie ma to – co i kiedy jesz.. lub nie jesz. I dlaczego tak jest. W dalszej kolejności sama decydujesz czy to, co tłumaczę ma sens i jeśli tak – podejmujemy odpowiednie kroki, by to zmienić.

Indywidualne podejście.
Zawsze.
Indywidualne i holistyczne.

Jeśli mnie obserwujesz dłużej to wiesz, że z oczywistych powodów nie umieszczę tu swojego sposobu działania 🙂 Zapraszam na konsultacje osobiste, podczas których poznasz mnie i moją taktykę. A później sama zdecydujesz czy jesteś gotowa podjąć program z moją piramidą do szczęścia. Do pełnej samoakceptacji ☯️

Pozwól mi o siebie zadbać. Pebelle

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *