OFERTA PEBELLE

Moim nadrzędnym celem jest poprawić Twój nastrój, wzmacniając poczucie własnej atrakcyjności. A nawet, dzięki temu, podnieść jakość Twojego życia. Pozwól mi o siebie zadbać.

Moje podejście do pracy charakteryzuje holistyczne spojrzenie na Człowieka. Rzecz w tym, że im bardziej zadbane i wypielęgnowane jest Twoje ciało, tym zdrowsza i piękniejsza jest skóra.

Rozumiem przez to: zdrowy sen, usprawniający regenerację organizmu i wszelkich jego procesów fizjologicznych; odpowiednie do masy ciała i trybu życia nawodnienie; aktywność fizyczną, również dopasowaną do stylu życia i osobowości; racjonalną dietę oraz higienę psychiki, czyli na przykład oczyszczający dialog wewnętrzny lub wsparcie psychologiczne.

Stworzyłam na tej podstawie tzw. 6-czynnikową Teorię Higieny Ciała.
A głównym jej narzędziem do codziennej pracy nad swoim ciałem i psychiką jest opatentowana Piramida Higieny Ciała.

Pomaga ona moim Podopiecznym w zmianie nawyków i pielęgnowaniu dobrego nastroju. Prowadzony przeze mnie projekt 100 dni z Pebelle dowiódł, że codzienne stosowanie się do poziomów piramidy zapewnia dobre samopoczucie.

Każdego traktuję indywidualnie, więc szczegółowa konsultacja i indywidualny dobór zabiegu to standard.

W kwestii płatności – do wyboru: gotówka, karta lub przelew.

Mimo, że moje firmowe motto brzmi „Pozwól mi o siebie zadbać”, to możesz też pozwolić mi zadbać o swoich najbliższych i znajomych, prezentując im VOUCHER na usługi Pebelle.

Informacje o szkoleniach i prelekcjach znajdziesz na mojej drugiej witrynie www.psychokosmetolog.pl